Architektura 21szego wieku : Origin / United Visual Artists

James Medcraft.
United Visual Artists 2011 Designer: United Visual Artists Score: Scanner Client: The Creators Project Lokalizacja: New York City (2011) i San Francisco (2012) Dodatkowe programowanie audio: Henrik Ekeus i Dave Meckin Producent: Keri Elmsly Fotograf: James Medcraft Origin is najnowszy projekt opracowany przez United Visual Artists (UVA) w trakcie eksploracji rzeźby LED na dużą skalę.
W ramach The Creators Project, UVA stworzyło Origin.
reagująca instalacja mająca na celu zbadanie akceptacji przez społeczeństwo technokratycznej formy życia.
James Medcraft.
United Visual Artists 2011 W październiku 2011 roku instalacja została zabezpieczona między dwoma mostami na Brooklynie w obrębie DUMBO.
S Tobacco Warehouse.
Kostka światła o wymiarach 10 x 10 m zarówno zakłóciła, jak i odzwierciedliła miasto, wywołując emocjonalną reakcję tych, którzy weszli w jego królestwo.
Pochodzenie jest zwieńczeniem serii prac wywodzących się z Orchestrion, głównego projektu scenograficznego stworzonego przez UVA dla Coachella 2011.
James Medcraft.
United Visual Artists 2011 Sześcienna krata składa się z 125 dwumetrowych przestrzeni sześciennych zamontowanych z liniowymi pasami LED, co pozwala emitować różne wzory światła we wszystkich kierunkach.
Sieć głośników (bas i góra) generowała w czasie rzeczywistym głośne złowrogie dźwięki z nowego oryginalnego wyniku przez Scanner.
James Medcraft.
United Visual Artists 2011
[więcej w: olx łódź, olx łódź aluminiowe, brico brzeg ]

Powiązane tematy z artykułem: brico brzeg metalzbyt gdańsk olx łódź