Architektura i nowoczesne budownictwo – Stavia 2012 Propozycja hotelu / Architektura Marciano

Dzięki uprzejmości Marciano Architecture Marciano Architecture udostępnił nam swoją propozycję dla.
Stavia 2012.
zawody.
Położony w Lake Neuchatel w Szwajcarii, cienkie ostrza hotelu pasują do gładkiego krajobrazu jeziora, tworząc zawieszony, rozciągnięty projekt w kierunku horyzontu.
Projekt świętuje spotkanie między krajobrazem parku i jeziora, przyrodą i wodą, w inscenizacji wymiany, przyjemności z wakacji.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Woda, szkło i poziome uderzenia potwierdzają scenografię widoku, odpoczynku, spokoju, czasu oczekiwania, nieporuszonej podróży.
Park od strony miasta ciągnie się w kierunku budynku, ingerując w tarasy aż do brzegu.
Hotel organizuje warstwową strukturę i funkcjonowanie obiektu; warstwa materiału i podciśnienie wytwarzają duże tarasy, otwarty i obfity widok na jezioro.
Dzięki uprzejmości Marciano Architecture Transparency jest zaproszeniem do kontemplacji, odpoczynku, bliskości z bogatym terytorium i jest poszukiwaniem absolutnego i radykalnego związku między człowiekiem a krajobrazem, wizji kinowej zmieniającej się natury pór roku, jeziora jak obraz , praca stale na nowo.
Ogród staje się naturalną ciągłością, podróżą od miasta do jeziora.
Chcieliśmy ten ogród przejść przez budynek, zachowując ideę ciągłości, płynnej jazdy, wszechobecnego krajobrazu.
Dzięki uprzejmości Marciano Architecture Ogród w sercu budynku, wprowadza brutalną naturę, romantyczny krajobraz rzeźbi hotelowe patio, tarasy zasadzają klomby.
Krajobraz, będący w kontakcie z projektem, jest jednym z architekturą, czasem łączącym się ze strukturą nośną, otaczającymi ścianami, przez główną halę do brzegu.
Tutaj ogród jest spieniony, staje się omszałą skałą, która zawinie w wykwintną restaurację.
Dzięki uprzejmości Marciano Architecture Architects: Marciano Architecture Lokalizacja: Lake Neuchatel, Szwajcaria Team: Diego Sologuren, Julien Hubert, Leila Bochicchio, Stéphanie Vander Goten, Tatiana Ivanovic, Julien Casalta Konsultanci: Atelier DOTS, Architekci krajobrazu Projekt Właściciel: Gmina d.
Estavayer- Program le-Lac / Stavia 2012 Program: Hotel 100 pokojowy, 50 apartamentów sezonowych, Brasserie, restauracja dla smakoszy, SPA, klub nocny, park, organizacja banków
[patrz też: olx łódź, brico hrubieszów, brico depot puławy ]

Powiązane tematy z artykułem: brico depot puławy brico hrubieszów olx łódź