Nowoczesna architektura : Port Lotniczy Amsterdam Schiphol Hotel / Mecanoo

Dzięki uprzejmości Mecanoo Hilton Worldwide i Schiphol Real Estate, firmy zależnej Schiphol Group zajmującej się nieruchomościami, podpisali dziś umowę na wprowadzenie nowego, 433 pokoi hotelowego hotelu Hilton Hotels & Resorts na lotnisko Schiphol w Amsterdamie, zaprojektowanego przez wybitnych holenderskich architektów, Mecanoo .
Nowy budynek w kształcie sześcianu, który ma zaokrąglone krawędzie i elewację w kształcie rombu z ukośnymi liniami, został zaprojektowany tak, aby stał się wizytówką lotniska.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Plany hotelu, rozwój i inwestycje Schiphol Real Estate i zarządzane przez Hilton zostały opracowane w celu zaspokojenia rosnącego popytu na rynku i spełnienia wysokich standardów jakości na lotnisku Schiphol w Amsterdamie.
W obiekcie znajduje się sala balowa i 23 sale konferencyjne, restauracja i bar, salon executive, spa i centrum fitness, wypełnione światłem atrium i parking podziemny oferujący 138 miejsc parkingowych.
Nowy osłonięty chodnik będzie również łączył gości hotelowych bezpośrednio z międzynarodowym terminalem lotniska.
Dzięki uprzejmości Mecanoo Nowy hotel, który zastąpi obecną nieruchomość Hilton, znajdzie się w widocznej lokalizacji wzdłuż dróg dojazdowych do międzynarodowego terminalu lotniska, w pobliżu istniejącego hotelu Hilton, który działa do momentu otwarcia nowego hotelu, i zburzone podczas nowego otwarcia.
Oczekuje się, że zostanie on otwarty w 2015 r., A rozpoczęcie budowy planowane jest na 2012 r.
Dzięki uprzejmości Mecanoo
[patrz też: brico depot puławy, blachodachówka cena za m2, brico inowrocław ]

Powiązane tematy z artykułem: blachodachówka cena za m2 brico depot puławy brico inowrocław